Newletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową.

newsletter

Pozostałe

Logo BIP
http://www.men.gov.pl/
http://www.kuratorium.lodz.pl/page/index.php
http://www.oke.lodz.pl/
ankieta

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 22744 osób
  • Do końca roku: 215 dni
  • Do wakacji: 27 dni

Kalendarium

Sobota, 2015-05-30

Imieniny:

Ferdynanda, Gryzeldy

Jesteś tu: » Strona główna » Uroczystości szkolne » VI Rodzinny Festyn Wsi Drzewce

VI Rodzinny Festyn Wsi Drzewce

Msza Święta

17 maja w naszej szkole odbył się VI Rodzinny Festyn Wsi Drzewce. Organizatorami festynu byli: Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Drzewcach, Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Drzewce, Klub Sportowy Jutrzenka Drzewce, Radni Wsi Drzewce.

W tym roku festyn był połączony z obchodami 50-lecia Klubu Sortowego Jutrzenka Drzewce. Jak co roku rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, którą odprawiła ksiądz proboszcz Franciszek Urbaniak. Następnie Jolanta Karalus - dyrektor szkoły i Krzysztof Supera - prezes KS Jutrzenka Drzewce powitali gości. A gościli u nas: Dorota Rutkowska - Poseł na sejm, Dariusz Klimczak – Wicemarszałek Sejmiku Województwa Łódzkiego, Mirosław Belina – Starosta Skierniewicki, Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS, Jan Białek – Wicestarosta Skierniewicki, były zawodnik naszego klubu, Jan Grzelka – Prezes OZPN, Tadeusz Kruk – Wiceprezes OZPN, Wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS, Piotr Mitkowski - Wiceprzewodniczący Wydziału Sędziowskiego OZPN, Jerzy Czerwiński – Wójt Gminy, Joanna Karpowiak – Skarbnik Gminy, Anna Gidrewicz – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy.Nasi sportowcy otrzymali liczne odznaczenia i okolicznościowe upominki. Następnie dzieci ze szkół podstawowych w Drzewcach, Mszadli i Lipcach zaprezxentowały się w częściach artystycznych oczywiście związanych ze sportem. Po występach odbyły się 3 mecze pokazazowe w plażową piłkę nożną. W tym czasie dzieciaki również mogły już korzystać z placu zabaw przygotowanego dla nich na tą okazję. Po meczach uczestnicy festynu mogli uczestniczyć w licznych konkursach przygotowanych przez nauczycieli. Była wspaniała zabawa. Od godny 18.00 rozpoczęła sie dyskoteka dla dorosłych na placu przed szkołą. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom:

Pani Magdalenie Smagieł - Firma MS PROJEKT

Państwu Tomaszowi i Monice Kroc

OSP Drzewce

Radzie Sołeckiej w Drzewcach

Bankowi BGŻ w Skierniewicach

Firmie TIMPLUS

Firmie Ins-el

Firmie  GOMAK w Godzianowie

Pani Danucie Dudek - Piekarnia Godzianów

LGD Gniazdo w Skierniewicach

Państwu Annie i Michałowi Jastrzębowskim

Państwu Beacie i Jackowi Dziudom

Panu Janowi Drążkowiczowi

Pani Bogusławie Świderek

Pani Jolancie Pryk - Apteka w Lipcach Reymontowskich

Powitanie gości

Odznaczenia

Występy

Zabawa

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma