Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

"Kiedy śmieje sie dziecko, śmieje sie cały świat"

                                                                                    Janusz Korczak

Witamy w szkole. 

Witam Was serdecznie w nowym roku szkolnym. Nie da się już dłużej zaprzeczać tej niezbyt radosnej, nieubłaganej prawdzie: wakacje właśnie dobiegły końca. Aż nie chce się wierzyć, że dopiero co żegnaliśmy się, życząc sobie długiego i udanego wypoczynku. Tymczasem wszystko, co dobre, kiedyś się kończy i dwa miesiące wolnego, na które tak czekaliśmy, minęły w mgnieniu oka.

  

Skłamałabym, mówiąc, że nie odczuwam z tego powodu lekkiego smutku. Myślę, że każdy z nas będzie trochę tęsknił za późniejszym niż zwykle wstawaniem, błogim lenistwem i całkowitą beztroską. Gdyby jednak wakacje trwały cały rok, nie bylibyśmy w stanie w pełni docenić ich uroku. Dlatego cieszę się, że mogę być tu dziś z Wami, drodzy Uczniowie, i wspólnie z pozostałymi nauczycielami poprowadzić Was w stronę nowych – na razie wciąż jeszcze zamkniętych i przez to nieco tajemniczych – drzwi z napisem „Rok szkolny 2015/2016”.

 

Jolanta Karalus - dyrektor szkoły

 

 

Przypominam, że podręczniki do klasy 1,2,4 są darmowe. Zakupu dokonuje szkoła. Rodzice kupują jedynie podręczniki do nauki religii. Szkolny Zestaw Programów na rok szkolny 2015/16 jest w zakładce Uczniowie

Artykuły

Dziękujemy za 1% podatku

2015-01-07

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przekazali na nasze stowarzyszenie 1% podatku.

Niech uśmiech dzieci i ich

łzy wzruszenia będą

największym podziękowaniem

za Państwa dobre serce.

Czytaj więcej o: Dziękujemy za 1% podatku

Przejdź do góry

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma